Licencje specjalistyczne - WKS Lódź

Przejdź do treści

Menu główne:

Wykaz licencji sędziowskich
PANEL MIĘDZYNARODOWY

1. Moterski Filip
LICENCJE SPECJALISTYCZNE  - BIEGI 2018 - 2021

I klasa
1. Moterski Filip

II klasa
1. Alwinger Robert
2. Grzybowski Przemysław  (2018)
3. Kucejko Julia                    (2018)
4. Ojrzyński Andrzej
5. Szablewska Elżbieta
6. Wita Katarzyna                 (2018)

III klasa
1. Chęciński Bolesław
2. Goworski Tomasz
3. Herzog Waldemar
4. Jóźwik Stanisław
5. Kulesza Michał
6. Laskowski Mirosław
7. Maciejewski Henryk
8. Misztela Jerzy
9. Młudzik Łukasz
10. Moterski Zbigniew
11. Smyczek Marek
12. Woźniakowski Krzysztof
13. Wójcik Zdzisław
14. Zylbersztajn Adam
LICENCJE SPECJALISTYCZNE - STARTERZY 2019 - 2022

I Klasy
1. Wójcik Zdzisław
II klasy
1. Grzybowski Przemysław
2. Milewski Rafał
3. Ziółkowska Patrycja


III klasy
1. Muzolf Mirosław
2. Wochna Wioletta
LICENCJE SPECJALISTYCZNE - CHÓD SPORTOWY 2018 - 2021

II klasy
1. Gębarski Łukasz
2. Moterski Filip
III klasy
1. Badowska Sylwia
2. Chmiel Paulina
3. Graczyk Ryszard
4. Grzybowski Przemysław
5. Kowalczyk Mariola
6. Kulesza Michał
7. Milewski Rafał
8. Ziółkowska Patrycja
LICENCJE SPECJALISTYCZNE - SKOKI 2018 - 2021

I klasy
1. Gębarski Łukasz
2. Gumola Katarzyna

II klasy
1. Graczyk Ryszard
2. Kowalczyk Karolina
3. Mikołajczuk Paulina
4. Młudzik Łukasz
5. Płachta Bartłomiej
6. Walęcki Wiktor

III klasy
1. Chęciński Bolesław
2. Goworski Tomasz
3. Grabowski Marcin
4. Goworski Tomasz
5. Herzog Waldemar
6. Jóźwik Stanisław
7. Filicha Iwona
8. Kowalczyk Mariola
9. Kulesza Michał
10. Laskowski Mirosław
11. Maciejewski Henryk
12. Misztela Jerzy
13. Moterski Zbigniwe
14. Ojrzyńska Krystyna
15. Ojrzyński Andrzej
16. Rządzińska Julia
17. Skóra Marta
18. Smyczek Marek
19. Wójcik Zdzisław
20. Zaklikowska Anna
21. Zylbernsztajn Adam
LICENCJE SPECJALISTYCZNE - RZUTY 2018 - 2021

I klasy
1. Gębarski Łukasz*

II klasy
1. Kulesza Michał
2. Młudzik Łukasz*
3. Płachta Bartłomiej
4. Smyczek Marek
5. Westwal Piotr

III klasy

1. Cecotka Anna
2. Chałas Magdalena
3. Graczyk Ryszard
4. Joachimiak Robert
5. Kowalczyk Mariola
6. Kuligowski Cezary
7. Maciejewski Henryk
8. Młudzik Marek
9. Rytel Izabela
10. Stępniak Joanna
11. Zylbernstain Adam
12. Zylbernstain Ewa

* - wiosna 2019 egzamin na klasę I
KIEROWNICY TECHNICZNI

1. Gębarski Łukasz
2. Kulesza Michał

DELEGACI TECHNICZNI

1. Młudzik Łukasz
2. Moterski Filip
3. Ziółkowska Patrycja

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego